VODAFONE ŞUBELERİ HAK.

Vodafone Türkiye Yeni Ceo su Colman Deegan a yazıyorum bu yazımı. Belliki bazı yöneticiler konuyu çözemedi ve bana sadece şikayet kaydı için ulaşıldı. Hala bir sonuç yok.
Sorunum çok basit. Karadeniz Ereğli Cenk İletişim isimli  Şubedeki arkadaşlar tabiri caizse katakulli yapıp bana telefonu ve tarifeyi sattılar. Beni Akıl Almaz Teknolojik ve Akıl Almaz Ekonomik Cihazlar Kampanyası ve Vodafone Red Tarifesi nin avantajları ile ikna ettiler. Sonrasında herşey değişti. Sözleşmeye imza atana kadar etrafımda pervane oldular. Sistem gitti falan oldu filan oldu dediler ve şuan ki Vodafone dan Şikayetçi olduğum duruma soktular beni. Bakın ben vodafonu bilgisiz yada az bilgili veya art niyetli kişiler yüzünden kötülemek istemiyorum ancak görünen tablo vodafone beni önemsemiyor. Mesela beni arasalar ne istediğimi sorsalar keşke. Kaç zaman oldu hala ses seda yok. Son olarak aklıma gelmişken söyliyeyim. Bu kampanya ile Akıllı cihaz alıp Numarasını vodafone a taşıyanlar yada kontörlüden faturalıya geçenler resmen dolandırılıyor. Etrafımda ki bir çok kişi bu kampanyayı ben sorun yaşadığım için tercih etmiyor ve ettirmiyor. Meramım, bir kampanya yaparken “Hangi tarife paketi söz konusu kampanyaya dahil? , Fiyat farkı oluyor mu ? , İnternet bağlantı hızı kotası vs. değişiyor mu?” gibi bilgiler müşteriye belirtilsin. Şahsım adına konuşmak gerekirse  Kurumsal ve Global Bir şirket olan Vodafone tarafından kandırılmış, insani duyguları ve hakları değersizleştirilmiş veya böyle hissetmeme sebep olunmuş gerçeğini yaşadığımı belirtmek isterim. İnsan olarak beni kim savunacak?
Türkiye İnsan Hakları Kurumu mu?
E-Devlet üstünde hizmet veren İnsan Hakları Başkanlığı mı? yoksa daha yayına girmeyen İnsan Hakları Başkanlığı sitesi mi?

Vodafone Sitesindeki Menüleri getirdim daha detayları var. bu işi yapan ben değilim ama çalışanlardan daha bilgiliyim sanırım…


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir