VODOFONE DOLANDIRICILIĞI 1

vodafone a lanetler yağdırdığım yazı serimin ilki ile sizlerleyim.

(Bu bir karalama değil bilgilendirme yazısı olup, benim başıma gelenler başkasına gelmesin ve ya bu durumdan haberi olmayan vodadone yetkilileri bilgilendirilsin maksadını taşımaktadır.)

*VODADONE a numara taşımak isteyen yada yeni hat almak isteyen ya da faturalıya geçiş yapmak isteyenler yazımı dikkatle okusunlar.

indir

14Şubat2017 tarihinde ön ödemeli hattımla ilgili internet konusunda bilgi almak için Kdz. Ereğli merkez Vodafone cep şubesine gittiğimde bana telefon ihtiyacım olup olmadığı sorulup, faturalıya gelirsem 1200 TL’lik telefon 600 TL’ye peşin alabileceğimi, istersem 1200 TL’ye faizsiz taksitle alabileceğimi üstüne Vodafone Red 4 GB lik tarifeye gireceğimi vs. Diye söyleyip satılan telefonlar hakkında “sıfır” bilgi sahibi olan personel beni kandırmış bulunup red tarifeye geçemiyeceğimi aktarıp akıl küpü 2 GB lik tarifeye dahil ettiler. İmza attıktan sonra hattım açıldığında gördüm hattımda 1.5 GB vardı. Ve şu an bitti. Çağrı merkezi 500mb ek pakete bi 6 TL diyor bi 10 TL. Takım liderleri sinir edici ukala bir ses tonu ve tavırla ilgileniyor. Sözleşmeye imza attıysan o parayı ödeyeceksin diyor bana. Ayrıca Meğer 600 TL peşin alabileciğim telefonu şubedekiler bana taksitle 1200 TL’ye ancak faturalı hatta geçersem diye belirtip telefonu bana ittirdiler. Ayıp yazık. Ayrıca her platformda bunu dile getireceğimi bilsinler. Kullanıcısını enayi yerine koyan bir marka olan size sesleniyorum Vodafone yetkilileri, hayırlı olsun problemli ve daimi bir müşteri kazandınız. Bütün dakikalarımı sizi arayarak geçireceğimden emin olabilirsiniz. Bana deseydiniz ki Faturalıya geçmenize gerek yok bu telefonu nakit yada tek çekiö indiriöli alırsınız. Ben o zaman faturalı olma gafletine gelmezdim. HAKKIMI HELAL ETMİYORUM. Bu yazımın daha ilk olduğunu hatırlatmak isterim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir