VODAFONE DOLANDIRICILIĞI 2

Tekrardan merhabalar. Şimdi size önceki yaşadığım Vodafone Türkiye ile ilgili peşpeşe başka bir sorun daha çıktı.ama şunu en baştan söyliyeyim bu kadar sorunun tek kaynağı bilgisiz yada eksik bilgi sahibi Zonguldak Karadeniz Ereğli Vodafone merkez şubesi çalışanları. Bu yaşadığım sıkıntılar internet kullanımım yüzünden. Şube de benimle ilgilenen çalışan beni bu ihtimaller konusunda uyarsaydı bunlar hiç yaşanmazdı.çünkü internet konusunu özellikle sormuştum. Zaten Vodafone Red Tarifelere cihaz kampanyası ile de geçebileceğimi söyleyerek beni bi kandırdı sonra beni akıl küpü tarifelerinden maksi ( 2GB ) olanı önerdi ben aylık ortalama 3 gb kullandığımı söyledim. Ek paket soruma yetmediğinde ekpaket alabileceğimi söyledi. Ama söylemedikleri bilgiler asıl söylemesi gereken bilgilerdi (kendilerine internet kullanımını dile getiren bir müşteri olan bana göre).
Neyse konumuza gelelim bu Vodadone Şikayet konusundaki son durum neticesinde vodadone iletişim sayfasından gönderdiğim maili sizinle paylaşıyorum.

« Hattımı 14şubatta cihaz kampanyası ile nasıl olduğunu anlayamadan faturalıya taşıdım. Kdz.ereğli vodafone merkez şubeden. Anlık geçiş yapmışım, böyle geçişlerde ek 1gb paket alınmıyormuş. Zaten 2gb lık paketten 1.5gb yüklenmiş hesap kesim ile ilgili zırvalıklardan dolayı ve ekstra 1gb satın almak istediğim halde ancak 5tl ye 250Mb alabiliyormuşum. Biçok konuda olduğu gibi bu konuda da şube tarafından eksik bilgilendirilişim sebebiyle şuan mağdurum ve kendimi tarafınızdan insani haklarımdan mahrum bırakılmış, değersileştirilmiş ve incinmiş hissettiğimi belirtmek isterim. Sizden global ölçekteki büyüklüğünüze yakışır şekilde bir kolaylık yada yardım beklediğimi belirtmek isterim. Teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim. »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir