Ankara’da ki Patlamayı Lanetliyorum

İnsan zaman kavramını bazen unutuyor yaşadıklarından dolayı. Mesela şahsen geçtiğimiz 9-10 günlük istanbul dışında geçirdiğim süreci sanki birkaç saat içerisinde yaşadım. Gerçekten inanması zor ama kader bu ya hep de böyle zamanlarda parlar, rüya hayal dediğimiz yaşanmışlıkları unutmaya çalışırken bir şekilde kendini gösteriverir.Güldüm eğlendim arkadaşlarım trafik kazası geçirdi ölümden döndüler, sağlıklarına kavuşmaya çalışıyorlar şimdi, bende herşey tam rayına oturdu diyordum ki sanırım üşüttüm o hengame de ve buna bağlı olarak hasta oldum. Buna da şükür derken bize (Galatasaray Maçlarında / Milli Maçlarda) yeşil sahalarda kaçırdığı goller ile saç baş yolduran Umut Bulut un babasının Ankara Kızılay da patlama sonrasındaki acı haberi geldi ve üzüntü ile karışık şükrettim.
Şükrettim çünkü kardeşim Gazi Üniversitesi Otomotiv Mühendisliği bölümünde eğitimini sürdürdüğü için ilk aklıma o geldi alo dedim o iyiydi.
Üzüldüm çünkü Spor, Eğlence vs. herşey insan için yani bizim için. Umut Bulut da bir insan o da hata yapar, sevdikleri destek çıkar başta aile fertleri olmak üzere.
Ama artık onun babası yanında değil. Nasıl bir kaderdir ki Adam Doğum Gününde babasını defnediyor (yarın) .
Allah sabır versin Umut Bulut , sönen bir hayat, yitirilen bir baba belki herşey ama şunu bilmelisin yalnız değilsin. Sen Yine bize saç baş yoldur yeterki bu Kahpe Teröre inat,Türkiye İçin, Baban için, Güçlü olduğunu göstermek için, bir ölür bin diriliriz demek için Dim Dik Dur hepimiz gibi.
Unutma Cimbom Başı Dik Yürür..
Türkiye yi bölemeyecek parçalamaya güçleri yetmeyecek.

Semih TAŞDELEN

Ey şehid oğlu şehid, isteme benden makber,
Sana âğûşunu açmış duruyor Peygamber

Mehmet Akif Ersoy

1 thought on “Ankara’da ki Patlamayı Lanetliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir